آموزش الفبای فارسی در 32 جلسه (ویدئو)

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آموزش زبان مادری (فارسی)

والدین گرامی !


توجه شما نسبت به اموزش زبان مادری به اطفال عزیز و نو نهالان که در خارج از کشور متولد شده اند مهم بوده ، با اندک وقت گذاشتن و فرصت که تکنالوژی فراهم ساخته است میتوانید اطفال تانرا از سواد فارسی & دری بهرمند نمایید وب سایت مهاجر نظر به ضرورت آموزش زبان مادری سی دو جلسه کوتاه را برای تان پیشکش نموده است امید میرود که مورد استفاده اطفال عزیز با کمک شما قرار بگیرد.

شما با انتخاب یک زنگ؛ ویدئوی چند دقیقه ای را با نظارت خود به کودکان تان آموزش خواهید داد.

به امید موفقیت والدین گرامی و اطفال عزیز.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

یاداشت!

 

هویت‌پذیری مهاجران در جوامع مقصد مهاجران نیز در کشورهای دوم (مقصد) خود به لحاظ اجتماعی دچار چنین وضعی هستند. این وضعیت حتی درباره‌ مهاجران نسل دوم و چه بسا نسل سوم نیز که برخی از عناصر غیربومی جامعه‌ نیاکان خود را به ارث برده‌اند، صدق می‌کند. آنان از سویی به جامعه‌ای که در آن آزادترند و به آن پناه برده‌اند یا به هر دلیلی برای زندگی برگزیده‌اند نزدیکند، از سوی دیگر از جامعه‌ مقصد خود دورند، .....ادامه مطلب.....

فيسبوك

فرم ورودمهمان انلاین

امروز807
ديروز1482
اين هفته5545
اين ماه24328
در كل1298257

Who Is Online

Guests : 43 guests online
Powered by CoalaWeb

اطلاعات در مورد پناهندگی

فلم جنایت انسانی در اردوگاه سفیدسنگ مشهد

 

فلم افغانی هنری دعای مادر

جملات ماندگار

 عصری ست که اندیشه ها فلج است ، شخصیت ها فروخته شده اند , وفاداران تنها هستند , پارسایان گوشه گیرند , جوانان یا مایوس یا فروخته شده , یا منحرف , و گذشته گان و بزرگان گذشته یا شهید شده , و یا فروخته شده اند.(دکتر علی شریعتی)

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند.(مهاتما گاندی)

بهترین لذت آدمی این است که بداند نسلی که از او به جا مانده ، ولی حسی برتر از هر لذت موجود این است که بداند مسئولیت خانواده ای بر دوش اوست و هر فردی میتواند از این لذت برخوردار باشد.(نلسون ماندلا)